• İrtibat 0212 427 69 04 & 0850 522 20 12
  • info@aydincmimarlik.com

3D Sunum Hazırlanması

Projelerinizi 3D modelleme (3 boyut) teknikleri ile en küçük ayrıntıya kadar birebir gerçekçi modelleyip 3 boyutlu tasarımını sunuma hazır hale getiriyoruz. Mimari proje tanıtımlarımızı ister 3D Hareketli Animasyon isterseniz 3D Render resim olarak projelendirip hazırlamaktayız. Yapacağımız bu çizimler sayesinde yaptıracağınız mekanın önceden bitmiş halini görebiliyorsunuz. Ayrıca bu çizimler sayesinde daha net maliyetleriniz hesaplanabileceği için, bu hesaplara bakarak inşaata başlamadan bütçenizi ayarlayabilirsiniz.

İnşaat ve taahhüt işleri

İç Mimarlık olarak firmamız inşaat ve taahhüt işlerinde de siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Her türlü inşaatınız firmamızın güvencesinde, uzman kadromuzla ve özenle tamamlanarak sizlere teslim edilir. Bunun dışında yüksek metrajlı işlerde de taşeronluk hizmeti vermekteyiz.

Konusunda deneyimli inşaat mühendisi ve mimarlarımızın kontrolünde çalışan inşaat ekiplerimiz, disiplinli ve düzenli çalışmalarıyla iş programında belirlenen süreler içerisinde, taahhüt ettiğimiz işleri standartlara ve projelerine uygun en son inşaat teknikleri kullanılarak yapmaktadırlar. Yapılacak işin büyüklüğüne ve teknik özelliklerine uygun her türlü inşaat malzemesi , ekipman ve iş gücü, işin gecikme olmaksızın sürdürülmesi için şantiyeye ulaştırılmaktadır.

Şantiye yerleşimimiz iş güvenliği ve işçi sağlığına uygun şartlarda hazırlanıp çalışanların yaşam ve çalışma şartları güvence altına alınmaktadır. Çalışmalarımız esnasında çevre ile ilgili şartlar kontrol edilip, gerekli önlemler alınarak çevre düzeninin yapılan işten olumsuz etkilenmemesine maksimum özen gösterilmektedir.

 

 

ÖNCESİ  

SONRASI

ÖNCESİ

SONRASI

ÖNCESİ

SONRASI

ÖNCESİ

SONRASI