• İrtibat 0212 427 69 04 & 0850 522 20 12
  • info@aydincmimarlik.com

Hakkımızda

MİSYON VE VİZYON 

ALDIĞIMIZ GÜÇLÜ EĞİTİMİN BİZE KAZANDIRDIĞI EN BÜYÜK ÖZELLİK,

YARATICI FİKİRLER OLMUŞTUR.

Mimari tasarım süreci, her mimar için farklıdır. Konuya yaklaşımların çeşitliliği ve zenginliği sayesinde farklı mimarlar farklı tasarımlar üretirler. Mimarlık yarışmalarına katılan projelerin hiçbiri birbirinin aynısı değildir. Peki o zaman mimarların esin kaynağı nedir? Neden mimari bir tasarım probleminin tek bir “doğru” çözümü yoktur? Bir mimarla görüşür ya da tasarımlarını incelerseniz, kendine özgü bir yöntem ve yaklaşımı olduğunu fark edersiniz. Burada ki fark mimarın tasarım gücünün bir yansımasıdır…

AydınÇ Mimari ve Tasarım olarak misyonumuz yaratıcılık ve tasarım ilkelerinin ön planda tutulduğunu, İnsanlığa en iyi şekilde sunmaktır. En büyük özelliğimiz kendini sanatsal yollarla ifade edebilen, görmeyi, sorgulamayı bilen, mimari kavramlar üzerinden sentez kurabilen, günümüz mimari tasarım alanın sorunlarına  yanıt verebilecek üretken, yaratıcı, özgün, teknik ve kültürel yönden donanımlı bireyleri bünyesinde barındırmamız dır.

  1. yy ve geleceğin iç mimari, mobilya dekorasyon ürünleri üretimi, konsept tasarımlar alanında çok çeşitli hizmetler veren, konsept aşamasından, işin teslimine kadar süren tüm aşamaları uzaman kadrosuyla başarılı bir biçimde gerçekleştiren, hizmet verdiği alanlarda çok tercih edilen tecrübeyle dolu geçmişe dayanan, iç mimarlık firmasıyız

 Gerek dekorasyon ve üretim alanlarında gerekse de iç mimari ve tasarım alanlarında, mekanlara yön veren, yeni trendleri dizayn eden, klasikle moderni, teknolojik yeniliklerle entegre eden, innovasyona önem veren, geleceği tasarlamayı hedef almış, sorunlara çözümcül yaklaşım, yapıcı, iletişime açık, yaratıcı bakış açısı ile, geleceğin verimli, iyileştirici, alanlarını yaratmaktadır.  Modern Tasarım ve İç Mimaride sanatsal bir anlayışı da ilkelerinden biri haline getirmiştir.

Detaylara yeni bakış açısıyla derinlik katan, bütünlüğe önem, veren yüksek kalite standartların sağlanması, özgünlüğün vurgulanması, kişiye özel tasarımlarla  farklı ve özel olanın ortaya çıkarılması, çalışma prensipleri arasındadır.