• İrtibat 0212 427 69 04 & 0850 522 20 12
  • info@aydincmimarlik.com

Hoş Geldiniz!

Hoş Geldiniz!

İç mimari projelerimizde eksiksiz alt yapı ve detay çözümleri ile müşteri istek ve ihtiyaçları doğrultusunda,çevre ile uyumlu, işlevsel ve kişiye özel mekanlar tasarlıyoruz. Bu tasarım aşamasında mekânların ihtiyaçlarını en iyi malzeme ve işçilik seçenekleri ile değerlendirilip projelendirmemizi bu öncelikte yapılandırıyoruz. Yapılmış ve hali hazırda devam etmekte olan projeler kapsamında otellerden fabrikalara, binalardan mağazalara kadar mimarinin dokunduğu her alanda çalışıyoruz. İlk önce dışı düşünülmüş, içine bir şekilde yerleşilmiş olan yapılarda fonksiyondan başlayıp forma giden, tüm yönleriyle tasarlanmış yapılar üretiyoruz. Kısa sürede elde ettiğimiz büyük başarılar ve referanslar, işimizde ortaya koyduğumuz büyük farkın, Bizlere gurur veren kanıtları oldu. Tasarladığı alanları doğru şekilde, anahtar teslim uygulamaları ile müşteri memnuniyetini istikrarlı biçimde kazanmaktadır.

AydıÇ Mimarlık farklı portföylerdeki 17 yıllık birikimin, aynı çatı altında kurumsal bir yapıda bir araya gelmesi ile hız kazandığı bir oluşumdur.

Kurucularının profesyonel mimarlık hizmetlerinin yanısıra AydıÇ Mimarlık firması Ülkemizi ve Dünyamızı şekillendiren Mimari Tasarımı, bünyesindeki alt başlıklarda,
şöyle ki ; Finansal Yatırım, Gayrimenkul Danışmanlık, Turizm Projeleri, Sanayi Binaları ve Yatırımları, Tarım ve Hayvancılık Projeleri, Ekolojik Mimari ve Yenilenebilir Enerji Sistemleri, Madencilik Projeleri, Sağlık Sektörü Yatırım ve Projeleri,  kapsamlarında bütün bir konsept olarak birlikte ele alan kompakt bir oluşumdur.

AydıÇ Mimarlık çatısına müracaat eden yatırımcı, bünyemizdeki danışmanlık ve proje konularında, birbiri ile bütünleşen, bütüncül ve hızlı bir hizmet alır. Yatırım alanı bünyemizde bulunan alt başlıklardan hangisinde olursa olsun, finansal yönlendirmeden, hibe veya geri dönüşümlü kredi takibine, yatırımın Mimari projesinin hazırlanmasından, fizibilitesinin oluşumuna ve gerçekleştirilme aşamasında inşaatı ve işletmesinde kurumsal kimlik alt yapısının oluşumu ile patent hizmetleri dahil AydıÇ Mimarlık hayallerinizin gerçeğe dönüştüğü oluşum çatısıdır.

Alt başlıklarda daha detaylı açıklanan hizmetlerimizi özetlemek gerekirse; çatımız altında sunduğumuz hizmetler arasında; tüm İç ve Dış Mimari proje hizmetleri, gayrimenkul yatırım danışmanlıkları, finansal yatırım danışmanlıkları, sanayi projelerinde Mimari hizmetlerin yanı sıra teknoloji transferleri danışmanlıkları, yenilenebilir enerji sistemleri projeleri ile birlikte Mimari ve Sanayi Isı Sistemleri çözümleri, Tarım Gıda ve Hayvancılık Projeleri, Yatırım Danışmanlıkları ile birlikte Mimari Projeleri ve Fizibilite Etüt Danışmanlıkları, Madencilik alanındaki yatırım danışmanlıkları, sağlık turizmi ve sağlık sektörü alanındaki danışmanlıklar ile birlikte projeleri ve finansal yönlendirmeleri, kültür ve turizm alanındaki yatırım danışmanlıkları; bu sayılan sektörlerin kurumsal kimlik, reklam pazarlama ve marka tescil patent alanlarındaki oluşumlarında fikri ve oluşumsal danışmanlıklar, yer almaktadır.

AydıÇ Mimarlık ekibi her biri kendi konusunda uzman olan Mimarlar, Mühendisler, Danışmanlar, Finans Uzmanları ve Avukatlardan oluşur. Portföyümüzdeki bir projenin hızlı sonuçlandırılmasındaki etkenlerden başlıcası şudur, Ekibimiz birbiri ile iletişim halinde ve konuyu bir çok yönü ile bir bütün olarak ele alır.

Güzel Ülkemizin hızla globalleşen Dünyamızda hak ettiği yeri alması, daha bir çok proje ile kalkınması ve gelecek nesillere daha refah bir ülke bırakabilmemiz amacı ile çalışan ekibimiz; hayata geçirilecek projesi olan her vatandaşımızın hizmetindedir.

İşte bu anlayışla AydıÇ Mimarlık çatısında;
“Bireysel başarı değil, ekip başarısı” temel İlkemizdir.

Necdet YILDIRIM

http://aydincmimarlik.com/hakkimizda/