• İrtibat 0212 427 69 04 & 0850 522 20 12
  • info@aydincmimarlik.com

İç Mimari ve Dekorasyon

İç Mimari ve Dekorasyon

Yalnızca işlevsel ya da estetik mekanlar tasarlamıyor, onları farklı ve özel kılmak için çabalıyoruz. Görsel hazlara hükmetmeyi sanat olarak addettiğimizden,  yaşam kalitesi ve konforu ön plana çıkaracak, aynı zamanda kusursuz anlar için fırsat yaratacak çözümler sunuyoruz.

Uzman ve Güvenilir Kadromuz Siz’lere en iyi hizmeti vermek adına, işlerimizin estetik ve kusursuz olmasını temel ilke edinmiştir. Bu nedenle 13 yıllık sektör tecrübemizde, yüzün üzerindeki projeyi bu ilkenin bir sonucu olarak ve de kaliteli ürün, en iyi işçilik garantisiyle memnuniyetle teslim ettik ve etmeyede devam edeceğiz.!

İç Mimari Dekorasyonkonusunda Çalışma disiplini ve detaycı çalışma sisteminin, işimizin en önemli ayaklarından olduğuna olan inancımız, konuttan otele, ofislerden mağazalara, kafelerden restoranlara tüm yaşam alanlarında bütünlüğe, sıkı sıkıya bağlı olmamız, hayallerinizi gerçeğe dönüştürme aşamasında en büyük destekçimiz olmuştur ve olacaktır.

Hayal edilebilen her şeyin, ilk olarak bir beyaz kağıt üzerinde can bulduğunu biliriz, bu nedenle konsept tasarımı ilham olarak alır, doğru dizayn edilmiş görsel algı yönetimini bu ilhamın can bulması olarak kabul ederiz.

İletişimin hayallere, estetiğe ve konfora çıkan en büyüleyici yol olduğuna inanırız. Bu, tüm süreçlerde müşteriyle fikir paylaşımının maksimum memnuniyet için gerekli olduğunu bize kanıtlamıştır.

Yalnızca tasarlamak değil işimiz, işlevsel, estetik ve rahat mekânları yaşanılabilir hale getirmek ve sanatı yaşam alanlarınıza işlemektir aynı zamanda. Bunu yaparken Çevre düzenini ve yeşillendirme önceliklerimizdendir.

Aşağıda yapmış olduğumuz çalışmalarımızın, en basit bir kaç görselidir. Eski Halleri ile yeni Hallerini karşılaştırabilirsiniz!

                 İç Mimari Dekorasyon

 İç Mimari Dekorasyon YENİ HALİ                              İç Mimari Dekorasyon ESKİ HALİ

 

  İç Mimari Dekorasyon YENİ HALİ                                 İç Mimari Dekorasyon  ESKİ HALİ

          

İç Mimari Dekorasyon YENİ HALİ                                         İç Mimari Dekorasyon ESKİ HALİ

 

İç Mimari Dekorasyon  YENİ HALİ                   İç Mimari Dekorasyon  ESKİ HALİ